O nás

Naše společnost se mimo jiné zabývá také instalacemi elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) do administrativních budov, hotelů, průmyslových závodů, bank, obchodních domů, státních institucí, obchodů, skladů, rodinných domků a dalších objektů dle potřeb zákazníka.

Volíme vždy nejvhodnější variantu řešení podle požadavků zákazníka.

Při návrhu i montážích se naše firma řídí dle platných ČSN EN, podkladů výrobce, doporučením pojišťoven, vlastními zkušenostmi a požadavků zákazníka. A to nejen při výběru prvků systému, ale také ve způsobu rozmístění zařízení a provedení instalace.

Veškeré zařízení dodávané naší firmou je homologováno a schváleno pro použití v ČR.

Naši pracovníci jsou schopní poskytnout cenné zkušenosti při návrhu bezpečnostních systémů dle potřeby zákazníka.

Naše společnost se specializuje na dodávku montáž a servis Telekomunikační techniky, elektronického zabezpečení budov proti vloupání i požáru, výstavbu datových sítí, metalických i optických, rozhlasových ústředen a kamerového systému.

Elektrická zabezpečovací signalizace slouží k ochraně osob a majetku. Nabízí vysoko spolehlivé bezpečnostní řešení v objektu, které účelně minimalizují možnost planých poplachů a většinou odradí pachatele k vloupání.

Při návrhu elektronického zabezpečovacího systému je potřeba brát do úvahy často opomínanou skutečnost, že jen spolehlivost systému zhodnotí vloženou investici.

Pro bližší informace o všech našich poskytovaných službách navštivte náš web www.svatek.eu